top of page

Co nabízím 

Budete-li mít zájem o některou z mých nabízených služeb, kontaktujte mě prosím přes e-mail lukas.rychta@seznam.cz nebo na telefonním čísle 721111321, Vaše dotazy rád zodpovím!

IMG-1536.jpg

Přednášky

Kompletní úvod do prevence očních potíží a oční hygieny s praktickými tipy a technikami. Přednášky jsou vhodné pro jakékoliv kolektivy, firmy a jiné organizace. Budou zacíleny tak, aby si účastníci odnesli užitečné informace o oční prevenci, ochraně zraku v kontextu digitalizace a prostředí, a syndromu suchého oka a jak mu předcházet. Jde o vhodnou alternativu k poskytovaným workshopům. 

Přednášky mohou být sestaveny na míru dané instituci dle individuálních požadavků. Mohou být zacíleny obecně na oční prevenci, nebo digitalizaci a ochranu očí, popřípadě jen na syndrom suchého oka. Záleží na Vás :). 

Oko

Individuální oční cvičení

Již dlouhodobě poskytuji oční cvičení a výuku relaxačních technik k oční prevenci. Oční cvičení je vhodné také pro relaxaci očí, obličeje a prevenci vůči různým očním vadám, například makulární degeneraci nebo syndromu suchého oka. 

Pakliže byste chtěli obdarovat své blízké a zároveň jim dopřát to nejcennější - zdraví, lze službu zakoupit také ve formě dárkového poukazu.

Při zakoupení dostanete navíc zdarma užitečný e-book "Syndrom suchého oka: fakta, tipy, triky".

Image by Jo Szczepanska

Workshopy

Workshopy jsou interaktivní formou, jak firmám a jiným organizacím nabídnout užitečné informace k oční prevenci. Jedná se o nejčastější volbu mých zákazníků!

Workshop nabízí hravý úvod do prevence očních potíží a oční hygieny s praktickými tipy a technikami. Uchazeči si odnesou praktické informace ohledně oční prevenci, syndromu suchého oka, a jak onemocnění čelit a předcházet, jak na naše oči působí digitalizace a prostředí a co udělat pro minimalizaci rizika nebo proč je důležitá správná ergonomie práce. Informace jsou prokládány interaktivními aktivitami a praktikami očního cvičení. 

Workshopy mohou být stejně jako přednášky sestaveny na míru dané instituci dle individuálních požadavků. Mohou být zacíleny obecně na oční prevenci, nebo digitalizaci a ochranu očí, popřípadě jen na syndrom suchého oka. Záleží na Vás :). 

Jóga na pláži

Skupinová oční cvičení

Poskytuji rovněž výuku očních cvičení pro skupiny, a to v rámci předem připravených akcí. Více informace o jednotlivých akcí naleznete v sekci "Termíny" zde na webu. 

V případě zájmu lze zrealizovat skupinové cvičení cíleně pro Vaši skupinu. Kontaktujte mě. 

Oko

Individuální konzultace

Chcete potěšit někoho blízkého originálním a hlavně nápaditým dárkem? Dopřejte mu individuální konzultaci k ochraně zraku!  Lze pořídit také ve formě dárkového poukazu. Před nákupem mě prosím kontaktujte, abychom dojednali Vaše preference! 

Na konzultaci se zaměřuji na velmi praktické aspekty k oční prevenci a ochraně zraku. Služba je vhodná pro všechny skupiny lidí, jak pro ty, kteří mají zrakové problémy, tak pro účastníky, kteří by se rádi dozvěděli k oční prevenci více. Účastník si odnese praktické a teoretické návody ke zlepšení zraku, naučí se správné techniky dívání a práce s počítačem, oční cviky a probereme aktuální problémy, se kterými se zájemce potýká. 

Při zakoupení dostanete zdarma užitečný e-book "Syndrom suchého oka: fakta, tipy, triky".

obrazovka 1

Syndrom suchého oka: fakta, tipy, triky (e-book)

Slyšíte kolem sebe pojem suché oko? Pracujete hodně na počítači? Oči Vás bolí, pálí nebo je máte zarudlé? Udělejte si tedy lepší představu o tom, jak své oči chránit! Uvědomíte si také souvislostí o tom, jaký vliv má digitalizace na naše oči. Najdete zde mnoho tipů, jak s očima lépe pracovat. Knihu jsem napsal, protože se se syndromem suchého oka potýkám  řadu let a cílím na prevenci, tedy aby se ostatní lidé onemocnění vyhnuli. Kniha je psána zkušenostmi a všední praxi. Autor neposkytuje léčbu, ale prevenci v oblasti syndromu suchého oka v kontextu digitalizace. Rozsah: 55 stran poznatků. 

bottom of page