top of page

Co nabízím 

IMG-1536.jpg

Přednášky

Přednášky jsou vhodné pro jakékoliv kolektivy, firmy a jiné organizace. Budou zacíleny tak, aby si účastníci odnesli základní informace o oční prevenci, ochraně zraku v kontextu digitalizace a prostředí, a syndromu suchého oka a jak mu předcházet. Jde o vhodnou alternativu k poskytovaným workshopům. 

Image by Jo Szczepanska

Workshopy

Pro firmy a jiné organizace nabízím workshopy k oční prevenci, ochraně zraku v kontextu digitalizace a prostředí a prevenci syndromu suchého oka. První část workshopu bude sestávat z přednášky, kde si řekneme detailnější informace o vlivu digitalizace na naše oči, o syndromu suchého oka a jeho prevenci, druhá část bude mít interaktivní zaměření. Workshop umožňuje pracovním kolektivům minimalizovat negativní dopady digitální éry a pracovního prostředí na náš zrak a pomoci předcházet různým očním potížím. 

Jóga na pláži

Relaxace / oční cvičení

Poskytuji oční cvičení a výuku relaxačních technik k oční prevenci a také k prevenci syndromu suchého oka. Zájemci mě mohou kontaktovat. Více informací o konání jednotlivých akcí naleznete v sekci "Termíny". 

bottom of page